Naujienų srautas

Lietuvoje2017.11.25 12:50

„GetJet Airlines“ direktorius: tai nebuvo avarinis nusileidimas

Šeštadienio rytą Vilniaus oro uoste nusileido „GetJet Airlines“ orlaivis su 167 keleiviais, kuris turėjo skristi į Hurgadą, tačiau dėl pastebėtų nedidelių techninių nesklandumų po kelių valandų apsisuko ir sugrįžo atgal į Vilnių. Kaip pranešama, keleiviai apie 10:30 buvo susodinti į kitą lėktuvą ir netrukus galės pakilti kelionei į Egiptą. „GetJet Airlines“ vykdomasis direktorius LRT TELEVIZIJOS laidai „Labas rytas, Lietuva“ sakė, kad orlaivis leidosi įprastai, ne avariniu būdu, kaip anksčiau informavo Vilniaus oro uostas.

„Tai nebuvo avarinis nusileidimas. (...) Važiuoklė išsiskleidė korektiškai, todėl tai nebuvo avarinis nusileidimas“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Labas rytas, Lietuva“ tvirtino „Get Jet Airlines“ vykdomasis direktorius Darius Viltrakis.

Nuostolių ar galimo lėktuvo remonto laidai „Labas rytas, Lietuva“ D. Viltrakis nekomentavo.

Kaip iš oro uosto informavo LRT žurnalistas Lukas Šniolis, kitas lėktuvas su persodintais keleiviais turėtų valandos bėgyje, apie 11:30 val. išvykti į Hurgadą. Nors oro uoste laukė priešgaisrinės tarnybos, nusileidimas vyko sklandžiai.

Ištiko „nedideli gedimai“

Kaip 15min informavo vienas Vilniaus oro uosto darbuotojas, „GetJet Airlines“ neprašo jokios pagalbos: „Tikrai ne avariniu būdu leidžiasi, nes neprašo jokios pagalbos. Jie tiesiog dėl gedimų grįžta. Problemos su važiuokle, kiek patys žinome. Keleivius skraidinti planuojama kitu lėktuvu“.

15min žiniomis, nesklandumus pilotai pajuto tuomet, kai lėktuvas buvo virš Baltarusijos, dar nespėjęs kirsti Baltarusijos ir Ukrainos sienos.
Kaip informuoja Vilniaus oro uosto atstovė Agnė Mažeikytė, šiuo metu lėktuvas suka ratus virš Vilniaus apylinkių. Kadangi jis nebuvo nuskridęs toli, neišdegino daug kuro, o leidžiantis avariniu būdu kuro bakas privalo būti kuo tuštesnis.

Oro uosto veikla nesutriko. Pastarąjį kartą, kiek prisimena Vilniaus oro uosto atstovė, avariniu būdu LOT lėktuvas Lietuvoje leidosi prieš pusantrų metų. Jis atskrido iš Varšuvos.

Pranešama, jog į Hurgadą skrido 167 keleiviai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi