Lietuvoje

2017.11.25 08:58

M. Vitulskis: niekas šioje žemėje taip nenori valgyti, kaip aš

LRT TELEVIZIJOS laida „Beatos virtuvė“, LRT.lt2017.11.25 08:58

Vienas žinomiausių šalies operos solistų Merūnas Vitulskis neseniai atsikratė net septyniolikos kilogramų, tačiau atlikėjas tikina, kad tai pareikalavo didžiulių pastangų. Su humoru į kovą su nuolatiniu alkiu žiūrintis dainininkas sako bandantis sutramdyti savyje tūnančią mešką, ir viliasi, jog vieną dieną tai pavyks. 

„Mano diena prasideda nuo vitaminų ir vandens. Stengiuosi vartoti mažiau angliavandenių arba juos vartoti pirmoje dienos dalyje, kad būtų energijos. Valgau bananus, obuolius, vynuoges, nors kartais man net jie atrodo kaloringi. Matyt, linkstu į kraštutinumus“, – LRT TELEVIZJOS laidoje „Beatos virtuvė“ svarsto žinomas dainininkas.

127 kilogramus svėręs ir net septyniolikos atsikratęs operos solistas sustoti neketina: labai norėtų sverti 90 kilogramų. Tačiau M. Vitulskis neslepia, jog sėkmingai krentantis svoris – nuolatinės kovos su alkiu rezultatas.

„Visada jaučiu begalinį alkį. Šiandien, važiuodamas į laidą, galvojau, ar yra, kas pasakytų, kaip tą alkį užmušti. Tikiuosi, kad per metus ar pusantrų stabilizuosis mitybos režimas – valgysiu reguliariu laiku. Tačiau paklydimų yra. Mano gyvenime buvo gal trys didžiausi svorio metimai“, – sako M. Vitulskis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.