Lietuvoje

2017.11.23 11:00

Socdemas A. Palionis: gauname 4 viceministrų postus

ELTA2017.11.23 11:00

Valdančiąją koaliciją remianti Seimo Socialdemokratų darbo frakcija pretenduoja ne tik vadovauti Seimo Ekonomikos komitetui, bet ir užimti viceministrų postus 4 ministerijose.

Tai ketvirtadienį žurnalistams sakė Seimo Socialdemokratų darbo frakcijos seniūnas Andrius Palionis.

Jo teigimu, planuojama deleguoti viceministrus į Socialinės apsaugos ir darbo, Sveikatos apsaugos ministerijas, ir jau yra kandidatai. Dar dvi ministerijas jis atsisakė įvardyti. „Kitas palieku paslaptyje“, – teigė A. Palionis.

Jeigu būtų pritarta Virginijaus Sinkevičiaus kandidatūrai į ūkio ministrus, atsilaisvinusį Seimo Ekonomikos komiteto pirmininko postą galėtų užimti Seimo Socialdemokratų darbo frakcijai atstovaujantis ekspremjeras Algirdas Butkevičius.

„Palankiai vertinu. Jis – buvęs vyriausybės vadovas, žino visą Lietuvos ūkio raidą“, – sakė A. Palionis, pažymėjęs, kad A. Butkevičius yra vienas iš kandidatų.

Seimo kuluaruose kalbama, kad gali būti svarstoma ir Seimo Socialdemokratų darbo frakcijos seniūno A. Palionio kandidatūra į Seimo Ekonomikos komiteto vadovus.

„Aš tikrai turėčiau rinktis – arba frakcijos seniūnas, arba Ekonomikos komiteto pirmininkas“, – sakė A. Palionis, leidęs suprasti, kad rinktųsi frakcijos seniūno pareigas.

A. Butkevičius šiuo metu dirba Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete. Seimo Biudžeto ir finansų komitete dirba A. Palionis.

Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkui, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūno pavaduotojui Virginijui Sinkevičiui bus siūloma užimti ūkio ministro postą. Tai žiniasklaidai patvirtino premjeras Saulius Skvernelis.

Populiariausi

Tragiškas gairas Anykščių rajone
9

Lietuvoje

2021.04.14 07:34

Skaudi nelaimė Anykščių rajone: per gaisrą žuvo keturi žmonės, trys iš jų – vaikai

Nausėda reiškia užuojautą; atnaujinta 09.22
9
Testas dėl COVID-19. Asociatyvi nuotr.
5

Lietuvoje

2021.04.13 15:25

LRT trumpai. Ministerija paaiškino, kaip testuosis mokytojai: kas kiek laiko, kur registruotis, ką daryti, kai testo atsisakoma

atnaujinta 11.49; beveik pusė abiturientų pasiskiepijo arba jau yra persirgę
5
Vilija Blinkevičiūtė
10

Lietuvoje

2021.04.13 18:25

Blinkevičiūtė perspėjo socdemus: jei susvyruosime, būsime vėl „apženyti“ su konservatoriais

LSDP pakeitė pirmininko rinkimų datą; atnaujinta 21.28
10
Tragiškas gaisras Anykščių rajone
5

Lietuvoje

2021.04.14 10:38

Anykščių meras apie keturias gyvybes nusinešusį gaisrą: pirmasis sureagavo 17-metis sūnus, jis bandė gelbėti vaikus

netrukus šeimai bus suteiktas kitas socialinis būstas; atnaujinta 13.05
5