Lietuvoje

2017.11.23 12:40

Naujosios areštinės statybvietėje įkasta simbolinė kapsulė

LRT RADIJAS, LRT.lt 2017.11.23 12:40

Vilniuje pradedamos naujos policijos areštinės statybos. Ketvirtadienį įkasta simbolinė kapsulė.

Areštinė statoma Birželio 23-osios gatvėje, šalia Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato. Čia  bus įrengta 100 vietų areštinė bei policijos komisariato administracinės patalpos.

Abu pastatus planuojama pastatyti per dvejus metus. Visi darbai kainuos beveik 56 milijonus  eurų. Sutarta, kad 15 metų policija tęs partnerystę su privačiu investuotoju ir išsipirks šiuos pastatus.

Pasak Policijos departamento, tai pirmasis Lietuvoje bendras policijos ir privataus verslo projektas.

Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas džiaugiasi, kad pagaliau pradedamas pirmasis Lietuvoje bendras policijos ir privataus verslo projektas.

„Įgyvendinus šį projektą, pagerės darbo sąlygos ne tik pareigūnams, bet ir komisariate apsilankantiems vilniečiams bei miesto svečiams. Vilniaus areštinė jau seniai tapo legendine blogąja to žodžio prasme, tokių prastų sąlygų negali būti XXI amžiaus modernioje ES valstybės sostinėje. Tikiuosi, kad statybos darbai vyks pagal numatytą grafiką ir pareigūnai pagaliau turės tokias sąlygas, kurių jie seniai nusipelnė. Neplanuojame sustoti ties šiuo vienu projektu, jau vyksta intensyvūs parengiamieji darbai su privačiais investuotojais dėl panašių projektų Kaune ir Panevėžyje“, – teigė Lietuvos policijos generalinis komisaras L. Pernavas.