captcha

Jūsų klausimas priimtas

Praėjusią savaitę NATO naikintuvai tris kartus lydėjo Rusijos orlaivius

Lapkričio 13–19 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai 3 kartus kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos karinių orlaivių, rašoma KAM pranešime žiniasklaidai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Lapkričio 17 d. NATO naikintuvai atpažino ir lydėjo orlaivį IL-76 bei jį lydėjusius du SU-27, skridusius iš Rusijos Federacijos žemyninės dalies tarptautine oro erdve į Kaliningrado sritį. IL-76 skrido su skrydžio planu, buvo įsijungęs radiolokacinį atsakiklį, radijo ryšį su skrydžių valdymo centru palaikė, orlaiviai SU-27 skrido be skrydžio planų, be atsakiklio, radijo ryšio su skrydžio valdymo centru nepalaikė.

Lapkričio 18 d. NATO naikintuvai atpažino ir lydėjo du orlaivius SU-27, lydėjusius IL-76 iš Kaliningrado srities į Rusijos Federacijos žemyninę dalį. Orlaivis IL-76 palaikė radijo ryšį su regioniniu skrydžių valdymo centru, skrido su atsakikliu ir skrydžio planu. Abu  SU-27 skrydžio planų neturėjo, radijo ryšio nepalaikė, skrido be atsakiklių.

Lapkričio 18 d. NATO naikintuvai atpažino ir lydėjo orlaivį AN-26, skridusį tarptautine oro erdve iš Rusijos Federacijos žemyninės dalies į Kaliningrado sritį. Orlaivis palaikė radijo ryšį su skrydžių valdymo centru, skrydžio planą turėjo, bet skrido be atsakiklio.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...