Naujienų srautas

Lietuvoje2017.11.16 13:52

Premjeras balsuotų už A. Skardžiaus nušalinimą nuo ekonomikos klausimų

Seimui neskubant vertinti parlamentinio tyrimo dėl Artūro Skardžiaus veiklos, opozicija imasi priemonių socdemų atskalūno atitolinimui nuo energetikos klausimų. Premjeras šį siūlymą jau parėmė, bet apie apkaltą A. Skardžiui kalba kur kas aptakiau.

Valdantiesiems perstumdant kėdes Seimo komitetuose, konservatorius Mykolas Majauskas pasinaudojo proga ir pateikė savo pasiūlymą koreguoti šį procesą. M. Majauskas inicijuoja A. Skardžiaus pašalinimą iš Seimo Ekonomikos komiteto.

M. Majausko siūlymą parėmė konservatorių ir liberalų atstovai. Valdančiųjų parašų ant dokumento kol kas nėra. Vis dėlto vienas valdančiųjų lyderių jau leido suprasti, kad tokią iniciatyvą palaiko.

Ketvirtadienį, prasidedant vyriausybės valandai, konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis teiravosi, kaip dėl tolesnio A. Skardžiaus buvimo Ekonomikos komitete balsuotų premjeras Saulius Skvernelis. Vyriausybės vadovo atsakymas tilpo į vieną žodį: „Prieš“.

Netrukus premjeras taip pat sulaukė klausimo, ar palaikytų apkaltą A. Skardžiui. Čia jis išsisuko su aptakesniu atsakymu, kad balsuotų „pagal sąžinę“.

Į klausimų tiradą čia įsijungė ir pats A. Skardžius. Jis užsipuolė kitą Ekonomikos komiteto narį – konservatorių Dainių Kreivį, turintį prekybos statybinėmis prekėmis verslą. Taip pat – ir G. Landsbergį, kurio žmona turi vaikų darželių tinklą. Esą premjeras turėtų pasisakyti ir dėl jų darbo Ekonomikos komitete.

S. Skvernelis atsakė su šypsena, pareikšdamas, kad balsuotų prieš D. Kreivio darbą Ekonomikos komitete, o G. Landsbergio nepalaikytų Švietimo komitete. Kiek rimtai, o kiek juokais atsakė premjeras – atviras klausimas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi