Lietuvoje

2017.11.16 15:45

„Sodra“: dėl K. Pūko laikinojo nedarbingumo spręs ligoninės medikai

Paulius Garkauskas, DELFI.lt, LRT.lt2017.11.16 15:45

Seksualiniu priekabiavimu kaltinamas Seimo narys Kęstutis Pūkas pagaliau pasirodė viešumoje. Kaunietis ketvirtadienį atvyko į Kauno medicinos centrą „Signata“, kuriame renkasi speciali komisija bei „Sodros“ atstovai.

Specialistai spręs, ar tikrai K. Pūkas negali dirbti.

„Jaučiuosi prastai“, – į platesnius komentarus nesileido K. Pūkas.

Praėjus maždaug 15 minučių nuo susitikimo pradžios, K. Pūko paprašyta atlikti kraujo tyrimą. Manoma, kad iš jo rezultatų medikai spręs apie Seimo nario būklę.

Praėjus valandai nuo susitikimo pradžios, prie šeimos klinikos atvyko greitosios pagalbos automobilis, kuris išvežė K. Pūką į kitą gydymo įstaigą.

Kol kas neaišku, kodėl K. Pūkas išgabentas į kitą įstaigą – ar atlikti papildomų tyrimų, ar prastai pasijautė.

Šeimos klinikos „Signata“ vadovė Daiva Buikienė atsisakė pateikti bet kokius komentarus, susijusius su K. Pūko būkle.

„Pacientas griežtai uždraudė teikti informaciją apie jo sveikatą“, – konstatavo D. Buikienė.

Vėliau savo komentarą išplatino „Sodros“ atstovai, teigiantys, kad toliau dėl K. Pūko laikinojo nedarbingumo spręs ligoninės medikai.

Gydytojų konsultacinės komisijos posėdžio metu K. Pūkas buvo išvežtas į ligoninę, todėl sprendimas dėl jo laikinojo nedarbingumo nebuvo priimtas. Toliau dėl K. Pūko laikinojo nedarbingumo spręs gydymo įstaigos medikai.

Savo ruožtu „Sodra“ gavo paaiškinimą iš K. Pūko dėl lapkričio 9 dienos, kai jis buvo užfiksuotas sodybos statybvietėje. Įvertinę pateiktą paaiškinimą spręsime, ar tai buvo elgesio nedarbingumo metu taisyklių pažeidimas, ir priimsime sprendimą dėl ligos išmokos mokėjimo už tą dieną“, – sako „Sodros“ direktoriaus pavaduotojas Ježy Miskis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.