Lietuvoje

2017.11.16 11:15

UNICEF kviečia skiriant dieną sportui padėti Afrikos vaikams

Lapkričio 20-ąją JT minima vaikų diena, kuri šiemet UNICEF skelbiama Visų vaikų diena. Jos metu mažieji galės perimti vadovavimą politikai, žiniasklaidai ir pajauti, kaip gyvena ir dirba žinomi žmonės. „Ambasadorių vaidmuo UNICEF veikloje labai svarbus, nes tik jiems padedant galime atkreipti dėmesį į vaikų problemų visame pasaulyje sprendimą“, – sako „UNICEF Lietuva“ vykdomoji direktorė Jovita Majauskaitė-Staniulėnė, pristačiusi Lietuvos idėją, kaip prisidėti prie Afrikoje gyvenančių vaikų buities gerinimo.

UNICEF su tarptautinė treniruočių programų kompanija „Les Mils“ kviečia visus pasaulio žmones skirti dieną sportui. Už bilietus gautos lėšos keliaus į UNICEF fondą, skirtą vandens siurblių įrengimui skurdžiausiuose Afrikos regionuose. Lietuvoje į treniruočių maratoną „Workout for Water“ subūrusi Jurga Maculevičiūtė sako seniai norėjusi veikti kartu dėl bendro tikslo – padėti vaikams.

14 trenerių Vilniaus rotušėje šį šeštadienį nuo 12 iki 19 val. ves treniruotes, į kurias kviečiami visi neabejingi žmonės.

Daugiau apie paramą skurdžiausiems Afrikos regionams – įraše.