Lietuvoje

2017.11.13 17:16

V. Pranckietis – apie tai, ko neįvertino prieš pradėdamas dirbti Seime

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2017.11.13 17:16

Greitai sukaks jau metai, kai Viktoras Pranckietis tapo Seimo pirmininku. Prieš metus jis žurnalistams sakė, kad sieks Seimui gražinti prestižą ir rūpinsis tuo, kad žurnalistams nebūtų iš ko pasišaipyti. Tačiau žurnalistams darbo Seime užtenka, o pats V. Pranckietis sako neįvertinęs to, kad vienas pats už visą Seimą atsakyti negalės. 

„Ko neįvertinau kalbėdamas prieš metus, tai aš pats vienas negaliu būti atsakingas už tai, kaip elgsis Seimas, ir tikėjau (o taip ir yra), kad dauguma Seime yra inteligentiškų, kultūringų žmonių, kurie nepažeidinėja jokių taisyklių – nei etikos, nei kokių nors kitų. [...] Seimo narys yra laisvas, aš nesu jam viršininkas. Aš atstovauju Seimui, bet negaliu jo [Seimo nario] nei nubausti, nei nuteisti, nei pakeisti“, – LRT TELEVIZIJAI kalba Seimo pirmininkas.

Padėtį Seime jis palygino su spuoguotu veidu: „Kai spuogas ant veido atsiranda, mes nesakome, kad visas veidas negražus, sakome, kad spuogas [negražus].“ O štai kalbant apie Seimą, pasak V. Pranckiečio, „visas Seimas pasidaro blogas dėl vieno kito Seimo nario elgesio“.

Plačiau apie tai – pokalbio įraše.

Populiariausi

Informacinių technologijų egzaminas

Lietuvoje

2020.08.05 07:50

Skelbiami brandos egzaminų sesijos rezultatai: matematiką įveikė vos 67,61 proc. abiturientų anglų kalbos egzaminą išlaikė beveik 99 proc. mokinių

13
Medikai

Lietuvoje

2020.08.05 09:08

Mirė koronavirusu sirgęs pranciškonų vienuolis iš Kretingos parapijos klebono ir NVSC komentarai; atnaujinta 09.41

Lietuvių kalbos brandos egzaminas

Lietuvoje

2020.08.05 10:01

Egzaminų centro vadovė: kad šiemetinio matematikos egzamino rezultatai bus prasti, ženklų buvo prieš dvejus metus egzamino vertintojas: kai kur pakako skaičius sudėti, bet ir to nesugebėjo

7