Lietuvoje

2013.06.07 15:21

Sinoptikė: karštis + liūtys = savaitgalis

LRT RADIJAS, LRT.lt2013.06.07 15:21

Sinoptikė Judita Liukaitytė LRT radijui sakė, kad penktadienį dieną ir savaitgalį daug kur numatomos trumpalaikės liūtys, o oro temperatūra šils iki 28 °C. Gaivesni orai bus tik pajūryje, kur prognozuojama apie 20 °C.    

Sinoptikė Judita Liukaitytė LRT radijui sakė, kad penktadienį dieną ir savaitgalį daug kur numatomos trumpalaikės liūtys, o oro temperatūra šils iki 28 °C. Gaivesni orai bus tik pajūryje, kur prognozuojama apie 20 °C.  

Penktadienį dieną visoje Lietuvoje gausės lietaus debesų, tad pavakaryje daugelyje rajonų numatomos trumpalaikės liūtys, vietomis su kruša, galimas škvalas.

„Vilniuje per Lietuvos ir Graikijos futbolo rinktinių susitikimą gali prasidėti liūtis. Debesys vystosi taip, kad pačios pagrindinės liūtys prasideda antroje dienos pusėje,  tad vakaro valandomis jų tikrai gali pasitaikyti“, – LRT radijui sakė penktadienį rytą sakė sinoptikė J. Liukaitytė.

Temperatūra penktadienį dieną sieks 23–28 laipsnius šilumos, o pajūryje bus gerokai vėsiau – apie 20 °C.

Savaitgalį didesnių pasikeitimų nenumatoma: daugelyje šalies rajonų šeštadienio ir sekmadienio vakarais ir naktimis laukiamos trumpos liūtys, galima kruša, škvalas.

Savaitgalio naktimis oras atvės iki 9–14 laipsnių, o dienomis svyruos nuo 22–27 laipsnių šilumos. Tik pajūryje temperatūra dieną neviršys 20 laipsnių ribos.

Sinoptikai prognozuoja, kad nuo pirmadienio orai po truputį keisis: liūtys ilgės ir bus gausesnės, o temperatūra, lyginant su savaitgaliu, bus vienu kitu laipsniu žemesnė.  

  

Populiariausi

Karantinas; koronavirusas Lietuvoje; tyrimai Kaune

Lietuvoje

2020.08.15 12:04

Per pastarąją parą Lietuvoje nustatyti 34 nauji koronaviruso atvejai, keturi iš jų – įvežtiniai dar vienas atvejis, susijęs su protrūkiu Operos teatre

7
Palangos paplūdimys

Lietuvoje

2020.08.15 16:15

Tūkstančiai poilsiautojų nugulė šalies paplūdimius: Palangoje nėra vietos ir obuoliui kur nukristi NVSC dėl koronaviruso grėsmės mato dideles rizikas; karšti orai – bent iki trečiadienio

16
Susitiko Gitanas Nausėda ir Darius Jauniškis

Lietuvoje

2020.08.15 15:38

Šeštadienį prezidentūroje – Nausėdos ir VSD vadovo susitikimas: dėl ko tartasi, nedetalizuojama šią savaitę Jauniškis lankėsi jau kelis kartus