Naujienų srautas

Lietuvoje2017.11.08 20:53

Parlamentarai kaltina L. Balsį lankantis Seime išgėrus

BNS 2017.11.08 20:53

Seimo nariai kaltina kolegą, mišrios Seimo narių grupės frakcijos seniūną Liną Balsį, jog šis lankosi seime būdamas neblaivus.

„Kolega dažnai būna Seimo salėje, mano supratimu, neblaivus“, – TV3 žinioms teigė ir Aušra Maldeikienė.

Tai, jog nuo L. Balsio sklido alkoholio kvapas, patvirtino ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

„Seniūnų pasitarimo metu Seimo L. Balsys atėjo, atsisėdo, labai sunkiai kėdę atsitraukė, iš karto įsipylė vandens“, – pasakojo ir LVŽS atstovas Arvydas Nekrošius.

LNK televizijai A. Maldeikienė pranešė atsistatydinusi iš mišrios Seimo narių grupės seniūno pavaduotojos, nes L. Balsys, anot jos, pusmetį beveik nesilanko Seime ir neatlieka frakcijos seniūno funkcijų, pavyzdžiui, derinant plenarinių posėdžių darbotvarkes seniūnų sueigoje.

„Lietuvos ryto“ televizijai pats L. Balsys tvirtino, jog Seime retai lankosi dėl stuburo problemų, širdies negalavimų, bet ne dėl alkoholio ir savo ruožtu atkerta, kad A. Maldeikienė skleidžia apie jį apkalbas.

„Esu ne abstinentas, aišku, kad ne – esu prancūzų kultūros šalininkas, geriu vyną ir čia yra visiškai normalu“, – telefonu kalbėjo jis.

Lietuvos žaliųjų partijos atstovas L. Balsys į Seimą renkamas antrąją kadenciją, anksčiau jis dirbo prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėju, žurnalistu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Pamoka
LRT ieško sprendimų 10