Naujienų srautas

Lietuvoje2017.11.08 09:42

Prasideda akcija „Maltiečių sriuba“

Prasideda kasmetinė labdaros akcija „Maltiečių sriuba“. Siekiant atkreipti dėmesį į vienišus nepriteklių patiriančius senyvo amžiaus žmones, Vilniuje, Vinco Kudirkos aikštėje, praeiviai bus vaišinami sriuba ir kviečiami padėti vargstantiesiems.

Lėšos akcijai renkamos iki šių metų pabaigos. Už jas savanoriai 40-yje vietovių visus metus skurstantiesiems vežios maistą ar padės buityje.

Maltiečiai pastebi, kad vis daugiau senyvo amžiaus žmonių prašo pagalbos, nes patys neišgali nusipirkti maisto, pasirūpinti sveikata ar buitimi. 12-ą kartą rengiamos labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“ savanoriai už paaukotas lėšas visus metus kelis kartus per savaitę šilta sriuba aprūpins apie 2500 sunkiausiai gyvenančių senolių. Kitiems parama teikiama nuvežant ilgai negendančių produktų.

Be to, už akcijoje surinktus pinigus skurstantiesiems perkamos ir reikalingiausios higienos, buities priemonės, būtini vaistai ar specialistų konsultacijos.

Pernai per šią akciją surinkta daugiau kaip 250 tūkstančių eurų. Aukoti „Maltiečių sriubos“ akcijai žmonės gali iki šių metų pabaigos.

Išsamiau apie akciją – įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi