Naujienų srautas

Lietuvoje2017.11.07 16:28

Nuo pareigų nušalintas Pravieniškių pataisos namų vadovas

LRT.lt, 15min.lt 2017.11.07 16:28

Teisingumo ministrė Milda Vainiutė pasirašė įsakymą dėl Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos direktoriaus Virginijaus Ceslevičiaus nušalinimo nuo pareigų.

Šių pataisos namų direktorius nušalinamas nuo lapkričio 8 d., mėnesio terminui, atsižvelgiant į Teisingumo ministerijoje gautą informaciją.

Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonija nuo 2015 iki šių metų birželio pabaigos galimai iššvaistė 708 tūkst. eurų. Informacija apie tai perduota prokurorams, pirmadienį vyriausybėje surengtoje spaudos konferencijoje teigė Teisingumo ministerijos Centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėja Dorita Visalgienė, pirmadienį skelbė 15min.lt.

Teisingumo ministerijos Centralizuoto vidaus audito skyriaus specialistė Rasa Kazėnienė tikino, kad Pravieniškių pataisos namai buvo virtę neoficialia kredito įstaiga.

„Pravieniškių pataisos namai buvo tapę neoficialia verslo kreditavimo ir verslo paramos įstaiga. Pataisos namus yra aplipusios įmonės, įsteigtos tiktai jų poreikiams tenkinti ir vykdė tik sąskaitų išrašymo funkcijas, o ne paslaugų teikimo funkcijas“, – kalbėjo R. Kazėnienė. Anot jos, valstybei išvis per pusantrų metų galimai buvo padaryta 708 tūkst. eurų žala.

Pirmadienį V. Ceslevičius sakė, kad iš pareigų trauktis neketina. Jis įstaigai vadovauja nuo 2011 m. gruodžio.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi