Lietuvoje

2017.11.07 14:44

Socdemų partijos frakcija pasiskelbė opozicine

LRT.lt2017.11.07 14:44

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis antradienį Seimo plenariniame posėdyje paskelbė, kad Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija pereina į opociziją, teigiama pranešime žiniasklaidai.

Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos seniūnu išrinktas Juozas Olekas, pavaduotoju – Julius Sabatauskas. Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija taip pat skelbiasi opozicine frakcija Seime.

„Lietuva išsiskiria didėjančia pajamų nelygybe, prasta švietimo kokybe, pernelyg lėtai augančiu darbo našumu, didžiule emigracija, prastomis sąlygomis dirbantiesiems ir net verslui. Vyriausybė nėra pristačiusi jokio plano, kaip suvaldyti aštrėjančią darbo jėgos trūkumo problemą, neparengė priemonių investicijoms į žmogiškąjį kapitalą, nors tai paremtų ekonomikos augimą ir galėtų turėti teigiamos įtakos pokyčiams darbo rinkoje.

Esame įsitikinę, kad mūsų parama septynioliktajai vyriausybei yra netikslinga, nes ji stokoja ambicijos įgyvendindama prieš rinkimus deklaruotus pažadus, nepristato esmingų mokesčių, švietimo, sveikatos apsaugos ir socialinės srities reformų, susitelkia į smulkius sprendimus arba imasi dešiniosios politikos įgyvendinimo“, – teigiama frakcijos pranešime.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.