Lietuvoje

2017.11.04 11:36

Vyriausybė švęs 99-ą gimtadienį: atvers duris lankytojams

LRT.lt 2017.11.04 11:36

Lietuvos vyriausybė lapkričio 11 dieną švęs savo 99-ą gimtadienį. Tądien 1918 metais Augustinas Voldemaras sudarė pirmąją nepriklausomos Lietuvos vyriausybę, o Vilniuje pirmą kartą buvo iškelta Lietuvos trispalvė vėliava.

Ta proga vyriausybė atvers duris lankytojams ir kvies dalyvauti diskusijose, filmo peržiūroje, paklausyti šventinio koncerto. 

Kaip rašoma vyriausybės pranešime žiniasklaidai, renginį atidarys diskusijų ciklas „Praeitis. Dabartis Ateitis“. Diskusijos kvies išsiaiškinti, kurios istorinės asmenybės padarė didžiausią įtaką mūsų šaliai ir paliko reikšmingiausius pėdsakus Lietuvos politikoje, taip pat gilinsis į dabarties politikos aktualijas ir ateities perspektyvas.

Vyriausybės kino salėje bus rodomas naujas Rimo Bružo filmas „Istorijos perimetrai. Vasario 16-osios Lietuva“. Renginio dalyviai bus vieni pirmųjų, išvysiantys naują režisieriaus darbą. Taip pat vyks ekskursijos, protmūšis apie vyriausybės istoriją, užsiėmimai vaikams: vėliavų dirbtuvės, atvirukų Lietuvai gamyba, piešinių paroda. 

Atvirų durų dieną vainikuos choro „Kivi“ koncertas ir modernaus šokio pasirodymas. 

Registracija į vyriausybės gimtadienio renginius vyksta čia.

Atvykus su savimi būtina turėti asmens dokumentą.