Lietuvoje

2017.11.04 17:34

Liberalai naujos partijos nekurs

LRT.lt2017.11.04 17:34

Liberalų taryba priėmė sprendimą nekurti naujos partijos – partija išlieka. Už Liberalų sąjūdžio išsaugojimą balsavo 100 tarybos narių, prieš – 2, susilaikė – 5 liberalai, rašoma partijos pranešime žiniasklaidai.

„Esame atsakingi už liberalių idėjų atstovavimą visuomenėje. Nesitrauksime iš šio kelio, nešime atsakomybę už tai, kas yra svarbu ne tik mums, bet ir gerokai platesnei visuomenės daliai. Liberalų sąjūdis išlieka vieningas, naujo juridinio darinio nekuriame“, – komentuoja laikinai partijos pirmininko pareigas einantis Eugenijus Gentvilas.

Liberalai taryboje taip pat nusprendė, kad partijos suvažiavimas vyks gruodžio 9 d., jo metu bus išrinktas naujasis partijos pirmininkas ir kitos partijos institucijos: pirmininko pavaduotojai ir visa valdyba.

„Greitesnis partijos narių suvažiavimas ir naujojo pirmininko rinkimai reikalingi partijos laivo stabilizavimui. Mūsų atsinaujinimo procesai vyksta nuolat, su užsispyrimu plaukiame per stipriai banguojančius teisinius ir politinius vandenis į priekį ir mums reikia ne ilgalaikio laikinojo pirmininko, o naujo vadovo, kuris iškels bures ir su nauja jėga kibs į darbus“, – sako E. Gentvilas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt