Lietuvoje

2013.06.05 17:01

Naujausios „Puaro“ serijos – naujajame LRT sezone

2013.06.05 17:01

Kas nežino Erkiulio Puaro? Ekscentriškas, rafinuotas, savimyla belgas pamokė pasaulį judinti pilkąsias smegenų ląsteles ir pasitelkiant tik logiką, be ginklų ar raumenų jėgos, išaiškinti neįtikėtinus nusikaltimus.

Kas nežino Erkiulio Puaro? Ekscentriškas, rafinuotas, savimyla belgas pamokė pasaulį judinti pilkąsias smegenų ląsteles ir pasitelkiant tik logiką, be ginklų ar raumenų jėgos, išaiškinti neįtikėtinus nusikaltimus. Tuo įsitikino žiūrovai, visą praėjusį sezoną savaitgaliais atidžiai sekę garsiojo Agathos Christies personažo žygdarbius LRT televizijos eteryje, keturiomis Didžiosios Britanijos kino akademijos BAFTA premijomis apdovanotame seriale „Puaro“.

Per visą sezoną išaiškinti 66 nusikaltimai. Teliko įminti dar 5 mįsles. Tai įvyks auksinės A. Christie kolekcijos naujose serijose, kurias LRT parodys naujajame sezone. Dėl to sutarė LRT užsienio įsigijimų vadovė Junita Budvytienė, Kanuose susitikusi su „Puaro“ filmų platintojais ir pačiu legendinį detektyvą suvaidinusiu britų aktoriumi Davidu Suchet, kurio protėviai kilę iš Lietuvos.

„Aktorius akivaizdžiai apsidžiaugė, sužinojęs, jog esu iš Lietuvos, ir paprašė perduoti linkėjimus visiems nacionalinės televizijos žiūrovams ir detektyvų gerbėjams. Nors D. Suchet jau yra lankęsis Lietuvoje, pažadėjo į ją dar sugrįžti ir niekuomet nepamiršti, kur jo šaknys“, – pasakoja J. Budvytienė.

Naujausios „Puaro (Poirot)“ serijos – paskutiniosios, kuriose vaidina 67-erių D. Suchet, paskelbęs apie pasitraukimą į užtarnautą poilsį. Prisiminti geriausias „Puaro“ serijas LRT televizijos žiūrovai gali visą vasarą kiekvieną darbo dieną 15.10 val. ir 23.20 val., po „Vakaro žinių“.