Lietuvoje

2017.10.30 13:21

Teisingumo ministerija kreipėsi į prokuratūrą dėl Alytaus pataisos namų vadovo

LRT.lt 2017.10.30 13:21

Teisingumo ministerija kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, kad ji įvertintų, ar Alytaus pataisos namų direktoriaus ir kitų šios įstaigos darbuotojų veiksmuose nėra nusikalstamų veikų požymių, rašoma pranešime spaudai.

„Tarnybinis patikrinimas dėl Alytaus pataisos namų direktoriaus galimų tarnybinių nusižengimų, susijusių su vykdytais viešaisiais pirkimais Alytaus pataisos namuose, buvo pradėtas spalio pradžioje. Teisingumo ministerijoje atliekant patikrinimą, kilo pagrįstų abejonių, kad tiriama situacija gali turėti nusikalstamos veikos požymių, susijusių su piktnaudžiavimo, tarnybos pareigų neatlikimo, dokumentų suklastojimo ir kitais panašiais aspektais“, – sako teisingumo ministrė Milda Vainiutė.

Tarnybinis patikrinimas Teisingumo ministerijoje buvo pradėtas, kuomet Kalėjimų departamente sudaryta komisija konstatavo, kad Alytaus pataisos namuose vykdytas nuteistųjų maitinimo ir kitų paslaugų viešasis pirkimas atliktas pažeidžiant Viešųjų pirkimų įstatymą.

Teisingumo ministerijoje atliekamas tarnybinis tyrimas dėl viešųjų pirkimų Alytaus pataisos namuose yra sustabdytas iki bus priimtas Generalinės prokuratūros sprendimas dėl baudžiamojo persekiojimo.