Lietuvoje

2017.10.30 11:59

NATO naikintuvai dukart kilo palydėti Rusijos karinių orlaivių

LRT.lt 2017.10.30 11:59

Spalio 23–29 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai du kartus kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos karinių orlaivių, praneša Krašto apsaugos ministerija.

Spalio 25 d. NATO naikintuvai atpažino ir lydėjo vieną orlaivį An-26 skridusį iš Rusijos Federacijos žemyninės dalies į Kaliningrado sritį. Orlaivis An-26 skrido su skrydžio planu, be įjungto atsakiklio, palaikė radijo ryšį su regioniniu skrydžių valdymo centru.

Spalio  27 d. NATO naikintuvai atpažino ir lydėjo vieną orlaivį An-26 skridusį iš Kaliningrado srities  į žemyninę Rusijos Federacijos dalį. Orlaivis An-26 skrido su skrydžio planui, be įjungto atsakiklio, palaikė radijo ryšį su regioniniu skrydžių valdymo centru.

To pačio skrydžio metu spalio 27 d. NATO naikintuvai atpažino ir lydėjo vieną orlaivį An-72 skridusį iš Rusijos Federacijos žemyninės dalies į  Kaliningrado sritį. Orlaivis An-72 skrido su skrydžio planu, įjungtu atsakikliu ir palaikė radijo ryšį su regioniniu skrydžių valdymo centru.