captcha

Jūsų klausimas priimtas

Dauguma Seimo narių nutyli apie savo darbotvarkes

Didžioji dalis Seimo narių visai neviešina savo darbotvarkių arba skelbia tik apie plenarinius bei komitetų posėdžius. Dėl to parlamentarus ne kartą kritikavo nevyriausybininkai, kurie pabrėžia, kad apie Seimo narių susitikimus su interesų grupėmis rinkėjai turėtų būti informuojami.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

60 Seimo narių apskritai neviešina savo darbotvarkių. 81-as parlamentaras darbotvarkėse skelbia apie plenarinius, komiteto posėdžius, planuojamus susitikimus su rinkėjais ar dalyvavimą įvairiose šventėse, pavyzdžiui, medelių sodinimo ar knygos pristatyme. Tik dalis jų nurodo apie susitikimus su interesų grupėmis. Tik 3 parlamentarai paskelbė apie susitikimus su registruotais lobistais. Kai kurie nurodo ir klausimą, koks bus aptariamas.

„Transparency International“ Lietuvos skyrius jau ne kartą aiškinosi, kiek politikai viešina savo susitikimų su interesų grupėmis bei kritikavo parlamentarus dėl skaidrumo trūkumo.  Anot specialistų, rinkėjai, žinodami su kuo susitinka politikas, galėtų geriau įvertinti jo veiklą Seime, siūlomus įstatymo projektus ir balsavimą.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...