captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nyderlandai padovanojo Lietuvai 4 tūkst. išskirtinių tulpių svogūnėlių

Artėjant valstybės atkūrimo šimtmečiui Nyderlandų Karalystės ambasada įteikė savo dovaną Lietuvos miestams – 4 tūkst. išskirtinių tulpių svogūnėlių „Gintarinė Lietuva“. Svogūnėlius miestų savivaldybės su bendruomenėmis pasodins dar šiais metais ir 2018 m. pavasarį, Lietuvai švenčiant Valstybės atkūrimo šimtmetį, „Gintarinė Lietuva“ tulpės pražys miestų viešosiose erdvėse suformuodamos simbolinius „LT100“ užrašus.
Asociatyvinė John Mark Kuznietsov/Unsplash nuotr.
Asociatyvinė John Mark Kuznietsov/Unsplash nuotr.

„Dovanas smagu gauti, smagu dovanoti, bet smagu ir būti tarpininku, padedančiu gražioms dovanoms gimti. Būtent juo šiuo atveju ir yra Šimtmečio sekretoriatas. Idėja dovanoti tulpių svogūnėlius miestams ir jų bendruomenėms gimė kalbant su Nyderlandų Karalystės ambasadoriumi apie projektą „Šimtmečio dovanos“, kuris skatina savanorystę, bendruomeniškumą ir pagalbą. Miestų bendruomenės parodė iniciatyvą puošti savo aplinką, ambasada pasiūlė sprendimą kaip tai įgyvendinti. Pavasarį keturi miestai pasitiks atkurtos valstybės gimtadienį pasipuošę simboline dovana“, – įteikdama simbolinius tulpių svogūnėlius miestų atstovams sakė Šimtmečio programos koordinatorė Neringa Vaisbrodė.

Simbolinis tulpių svogūnėlių perdavimas įvyko vyriausybės kanceliarijoje. Nyderlandų Karalystės ambasadorius Lietuvoje Bertas van der Lingenas drauge su Valstybės atkūrimo šimtmečio sekretoriato atstovais tulpių svogūnėlius įteikė Vilniaus, Kauno, Panevėžio ir Švenčionių miestams ir jų bendruomenėms.

LRV nuotr.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...