Lietuvoje

2017.10.26 20:49

Liberalai prašys banko atidėti paskolos mokėjimo terminą

LRT.lt2017.10.26 20:49

Liberalų sąjūdžio valdyba ketvirtadienį rinkosi į neeilinį valdybos posėdį po naujausio Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimo suspenduoti partijai pusmečio dotaciją.

Kaip skelbiama LRLS išplatintame pranešime, jau ankstesniuose posėdžiuose buvo nuspręsta, kad partijos suvažiavimas ir pirmininko rinkimai bus organizuojami dar iki šių metų pabaigos. Partijos valdyba nutarė suvažiavimą ir rinkimus organizuoti kaip įmanoma anksčiau: lapkričio pabaigoje – gruodžio pradžioje.

„Daug diskutuojame apie partijos ateitį, tačiau neskylame ir išliekame vieningi. Aptarėme kelis galimus scenarijus ir nusprendėme saugoti partiją, nesiskaidyti. Artimiausiu metu partijos taryba ir suvažiavimas galutinai spręs, kaip liberalai gyvens toliau“, – komentavo E. Gentvilas.

Posėdžio metu taip pat buvo aptartas tolimesnis partijos biudžeto organizavimas ir taupymo planas. Artimiausiomis dienomis partija planuoja derėtis su banku dėl paskolos mokėjimo termino nukėlimo.

„Visi suprantame, kad reikia taupyti. Turime didelių iššūkių: užtikrinti, kad įvyktų partijos suvažiavimas, kad būtų sėkmingai organizuojamas bendravimas su partijos skyriais ir visos partijos funkcionavimas. Visi esame viename laive ir mūsų tikslas – kad partija toliau sėkmingai funkcionuotų“, – sakė laikinai partijos pirmininko pareigas einantis Eugenijus Gentvilas.

Kitas partijos valdybos posėdis organizuojamas lapkričio 3 d.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.