captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pateiktas ieškinys buvusiam „Automagistralės“ vadovui

Dėl įmonės lėšų iššvaistymo, piktnaudžiavimo, asmeninės naudos siekimo buvusiam „Automagistralės“ vadovui Vladislavui Moliui pateiktas daugiau kaip 173 tūkst. eurų ieškinys. 
DEELFI.lt nuotr.
DEELFI.lt nuotr.

Teismas  patenkino „Automagistralės“ prašymą ir areštavo V. Molio kilnojamąjį ir nekilnojamąjį turtą, neviršijantį ieškinio sumos.

Susisiekimo ministerijos auditas yra nustatęs, jog vadovaujant V. Moliui, bendrovė iš su jo sūnumi susijusios įmonės įsigijo turto 4 kartus brangiau, nei rinkos vertė, už įmonės pinigus vadovai pirko prabangius automobilius, keliavo atostogauti, įmonės darbuotojus V. Molis siuntė statyti savo motinos namą. Liepą jis atleistas dėl įtarimų švaistant įmonės turtą bei netinkamo mokėjimo už naktinį darbą bei viršvalandžius.

STT tiria įtarimus, kad „Automagistralės“ vadovai ir „Panevėžio kelių“ darbuotojai galėjo piktnaudžiauti kelių remonto viešuosiuose pirkimuose. Prie lėšų iššvaistymo ir daugiau nei 200 tūkst. eurų įmonei padarytos žalos galbūt prisidėjusiai vyriausiajai buhalterei ieškinys dar rengiamas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...