Lietuvoje

2013.06.05 09:22

V. Gedvilas apie STT veiksmus: mane šiurpina, jei tai tiesa

ELTA2013.06.05 09:22

Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas ragina patikrinti informaciją apie Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) veiksmus.

Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas ragina patikrinti informaciją apie Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) veiksmus.

Tiesa, į Seimo Operatyvinės veiklos parlamentinės kontrolės komisiją, reaguodama į dienraščio „Lietuvos rytas“ publikaciją „Prieš A. Butkevičių ir J. Oleką – STT agentai“, jau kreipėsi Lietuvos socialdemokratų partija, prašydama išsiaiškinti straipsnyje pateiktą informaciją apie STT veiksmus.

„Reikia patikrinti tuos faktus, kurie yra ten pateikti. Jeigu tai yra tiesa, jeigu tai iš tikrųjų vyksta šioje valstybėje, tai mane šiurpina tie įvykiai. Reikia labai rimtai susimąstyti. Aš manau, kad šią informaciją turės peržiūrėti Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, susipažinti su ja ir priimti sprendimą, ką mes toliau darome“, – trečiadienį interviu "Žinių radijui" sakė Seimo Pirmininkas.

ELTA primena, kad, „Lietuvos ryto“ duomenimis, prieš trejus metus, kai buvo sulaikyti keli bendrovės „Vilniaus vandenys“ darbuotojai, kyšininkavimu buvo bandoma apkaltinti Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininką, dabartinį Premjerą Algirdą Butkevičių ir pavaduotoją, šiuo metu Krašto apsaugos ministerijai vadovaujantį Juozą Oleką.

Nepavykus šių asmenų apjuodinti, taikiklyje atsidūrė mažesnio kalibro veikėjas –Socialdemokratų partijos Vilniaus skyriaus pirmininkas, sostinės vicemeras Romas Adomavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt