Lietuvoje

2017.10.24 20:11

SAM atsisako dalies patalpų sostinės centre

BNS 2017.10.24 20:11

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) atsisako maždaug ketvirtadalio ministerijos pagrindinio pastato patalpų – jas ministerija iki šiol nuomojosi iš privačios bendrovės, tačiau nesutarus dėl tolesnės nuomos kainos sutartis nuo lapkričio nutraukiama.

Ministerija sostinės Vilniaus gatvės 33 pastate nuomojosi 800 kvadratinių metrų plotą, o Turto bankui čia priklauso apie 2500 kvadratinių metrų, BNS nurodė sveikatos apsaugos ministro patarėja Lina Bušinskaitė-Šriubėnė. Anot jos, atsisakiusi nuomotų patalpų ministerija sutaupys daugiau nei 100 tūkst. eurų per metus.

„Apie tai buvo svarstyta jau ne kartą, tačiau šį sprendimą paskatino tai, kad patalpų savininkai nusprendė nuomos kainą SAM pakelti daugiau kaip 30 proc. Sutartis su NT bendrove, iš kurios nuomojamos patalpos, bus nutraukiama nuo lapkričio 1 d. Taip pat bus atsisakoma ir požeminių automobilių stovėjimo aikštelių, kurias SAM turėjo nuomodama šias patalpas“, – teigė ministro patarėja.

Ministerija dar 1100 kvadratinių metrų ploto turi netoli pagrindinio pastato esančiose patalpose.

„Pagrindinėse SAM patalpose turėtų įsikurti politiką formuojantys padalinių vadovai ir kai kurie projektų vadovai, o kitose patalpose, kurios yra Vilniaus gatvės 16, įsikurs funkcijas palaikantys darbuotojai“, – teigė L. Bušinskaitė-Šriubėnė.

Anot jos, SAM iš viso yra per 200 darbuotojų.