Lietuvoje

2017.10.24 19:15

Daržovių verslą įsukę kauniečiai atsisako prekybos tinklų pasiūlymų: taip mums geriau

LRT TELEVIZIJOS laida „Beatos virtuvė“, LRT.lt2017.10.24 19:15

Kauno rajone gyvenanti Dalios ir Edvardo Abukauskų šeima verčiasi netradiciniu verslu – raugina savo pačių užaugintas daržoves ir vaisius. Ir nors jų siūlomas asortimentas, kuriame – per dvidešimt rūšių, yra sulaukęs stambiųjų prekybos centrų bei užsienio rinkų dėmesio, apie plėtrą verslininkai tikina negalvojantys, Jiems svarbiausia – ryšys su klientu ir aukšta produktų kokybė, kurią užtikrina viską gamindami patys.

„Dabar marinuotų dalykų pas mus nebėra, tai – jau praeitas etapas. Visiems sakome: tik nemarinuokit daržovių, nes taip dingsta gerosios savybės. Be to, marinatas – rūgština organizmą, o rūgšties gauname ir taip – ir valgydami mėsą, ir marinuotas daržoves, ir gerdami pieną“, – tikina D. Abukauskienė.

Nuo sėklos iki galutinio produkto – viską patys gaminantys D. ir E. Abukauskai nei stambiųjų prekybos centrų, nei užsienio rinkų kvietimais plėstis nesusigundo: „Norime išlaikyti savo klientus. Daug priraugti negalime, nes trūksta darbo rankų. Gaminame tiek, kad galėtume parduoti turguje, kur susitinkame su savo klientais, pabendraujame – tai mums patinka. O jei produktą atiduosi į parduotuvę, dar neaišku, kaip jis bus pateiktas. Mums geriausia, kai patys prekiaujame.“

Plačiau – LRT TELEVIZIJOS laidos „Beatos virtuvė“ reportaže.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.