Naujienų srautas

Lietuvoje2017.10.23 11:16

Vilniaus kriminalistai aptiko hašišo krovinį už 2 mln. eurų

LRT.lt 2017.10.23 11:16

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai pasienyje sulaikė hašišo kontrabandą, jo rinkos vertė – daugiau kaip 2 milijonai eurų, skelbiama policijos pranešime žiniasklaidai.

Spalio 14 d. po kriminalinės žvalgybos tyrimo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyboje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu ir jų kontrabandos (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 199 str. 3 d., 260 str. 3 d.).

Specialios policijos operacijos metu, bendradarbiaujant su Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais, Lietuvos – Lenkijos pasienio ruože buvo sulaikyti du asmenys, kurie automobiliu „Mercedes Benz“ į Lietuvą įvežė labai didelį kiekį narkotinės medžiagos – hašišo. Dar po kelių dienų buvo sulaikytas ir šios kontrabandos organizavimu įtariamas asmuo, išradingai slėpęs savo nusikalstamą veiką.

Įtariamieji, išnaudodami automobilio „Mercedes Benz“ tuščias ertmes ir nežymiai pakeitę automobilio konstrukciją, sugebėjo įrengti didelės apimties specialias slėptuves, kuriose nelegaliai gabeno labai didelį narkotinės medžiagos kiekį.

Sulaikymo metu iš nelegalios apyvartos buvo paimta apie 250 kg hašišo, kurio vertė viršija du milijonus eurų. Visiems 3 įtariamiesiems teismas paskyrė griežčiausias kardomąsias priemones – suėmimus.

Sulaikytieji asmenys siejami su Vilniaus ir Kauno organizuotomis nusikalstamomis struktūromis. Už nurodytas nusikalstamas veikas Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimo bausmę nuo 10 iki 15 metų. Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikalimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi