Lietuvoje

2017.10.23 12:29

Konferencijos „Bold“ organizatoriai: kūrybiškumo reikia ne tik versle, bet ir buityje

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2017.10.23 12:29

Jau antradienį Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre prasidedančio kūrybiškumo festivalio „Bold“ organizatorius Tomas Balžekas mano, kad kūrybiškumo reikia ne tik versle.

„Sugalvojome padaryti kūrybiškumo šventę. Jis yra svarbus ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir versle. Jam nepakankamai daug dėmesio yra skiriama Lietuvoje. Tad kilo idėja atvežti aukšto lygio pranešėjus. Antradienį vakare vyks ir geriausių reklamų peržiūra“, – apie konferenciją „Bold“ pasakoja jos organizatorius T. Balžekas.

Jis prideda, kad temų spektras yra labai platus, o kūrybiškumą skatins tokie pranešėjai kaip „CNN Marketplace Europe” žurnalistė Juliet Mann, žmogus, davęs pavadinimą „iMac“ ir vadovavęs ikoniškajai „Apple“ kampanijai „Think different“ Kenas Segallas.

„Auditorija – visi žmonės, kurie susiduria su kūrybiškumu: nuo paprastos buities iki verslo sprendimų“, – antrina vienas konferencijos „Bold“ organizatorių Vaidotas Valantiejus.

Kaip skelbia organizatoriai, „Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“ vėl gerina susidomėjimo rekordus – bilietų į antradienį vykstančius seansus jau beveik nebeliko. Bet nespėjusieji įsigyti bilietų turi dar vieną šansą – „Kanų liūtais“ apdovanotas reklamas kino teatruose bus galima pamatyti ir trečiadienį, bei ketvirtadienį.

„Susidomėjimas „Geriausiomis KANŲ LIŪTŲ reklamomis“ šiemet ir vėl maloniai stebina – bilietų į antradienio seansus beveik nebeliko. Kita vertus, tai ir nekeista, nes tie, kurie turėjo išankstinę galimybę pažiūrėti šias reklamas, vieningai tvirtina, kad šiemet programa – stipri kaip niekad“, – tvirtina Algirdas Ramaška,  „Geriausių KANŲ LIŪTŲ reklamų“ programos sudarytojas.

Daugiau – įraše ir konferencijos tinklalapyje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt