Lietuvoje

2017.10.21 15:32

Tęsiama dingusio baikerio paieška: tikrina mišką ir vandens telkinius

Erika Venckutė, DELFI.lt2017.10.21 15:32

Šeštadienio rytą Aivaro Kilkaus šeima, draugai ir geros valios žmonės susirinko dar vienai vyro paieškai. Šią dieną prisijungė ir Alytaus apskrities ugniagesiai-gelbėtojai. Bus tikrinami visi miške esantys vandens telkiniai.

Penktadienį (spalio 20 d.) vykusios baikerio paieškos buvo bevaisės. Dingusio vyro, draugo ir šeimos nario ieškojo apie 40 žmonių, buvo šukuojamas visas miškas. Nors Aivaras ir nebuvo surastas, žmonės nepraranda vilties. Jie toliau stengiasi surasti mįslingai dingusį vyrą.

Penktadienį, kaip ir šiandien, šeštadienį, buvo tikrinamas miškas šalia Aukštadvario kartodromo. Visuomenę sujaudinusi istorija suvienijo dar daugiau žmonių. Antrą dieną ieškoti dingusio Aivaro Kilkaus susirinko dvigubai daugiau žmonių nei pirmąją.

Policijos pareigūnai pranešė, kad atvyko apie 80 žmonių ir šiuo metu jie tikrina apylinkes. Pareigūnai nelinkę daugžodžiauti, nes atlieka itin svarbų darbą - prižiūri apylinkes ir pačią paiešką.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informavo, kad į dingusio vyro paiešką išskubėjo ir Alytaus apskrities ugniagesiai-gelbėtojai. Į miškus šie atvažiavo automobiliu su prikabinta valtimi. Narai tikrina vandens telkinius ir dairosi dingusiojo kūno iš valties.

Kaip šį kartą seksis Aivaro Kilkaus paieška, niekas nežino. Sprendžiant iš susirinkusių žmonių skaičiaus, viltis jį surasti yra dar didesnė nei vakar.

Dėmesys – į drabužius

„Mums reikia apžiūrėti šį miško masyvą. Į ką atkreipti dėmesį – sumestas šakas, duobes, žymes, kad buvo kasama“, – penktadienį sakė paieškai vadovaujantis pareigūnas.

Susirinkusius žmones jis išskirstė į 8 komandas, visi jie pajudėjo į miško gilumą.

„Dėmesys – į drabužius, ieškome drabužių, jei surasite, į kūną“, – nurodė jis.

Anot jo, tikėtina būtent Aukštadvario miške gali būti surasti nusikaltimo įrodymai.

„Ne 100 proc., kad čia yra viskas, bet versijos tikrinamos ir šioje vietoje reikės dirbi“, – aiškino pareigūnas.

Dingo dar sekmadienį

A. Kilkus dingo spalio 15 d., 17 val. Vilniuje. Vyras iš namų išvažiavo „Harley Davidson“ motociklu, valstybiniai numeriai: 76 ALR.

Vyro požymiai: ūgis apie 180 cm, stambus kūno sudėjimas, ant rankų turi daug tatuiruočių. Taip pat vyras turi ilgą ir labai išsiskiriančią barzdą.

Bet kokia informacija jiems yra aukso vertės, todėl labai reikalinga visų jūsų pagalba. Ką nors žinančius ar mačiusius šeima prašo pranešti policijai telefonu 112 (policijai jau yra žinoma apie vyro dingimą) arba šeimai +37067940268. Informacija bus atnaujinta.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.