Lietuvoje

2017.10.20 22:01

Atskleidė, kokia V. Landsbergio būklė

lrytas.lt2017.10.20 22:01

Švęsdamas savo 85-ąjį gimtadienį profesorius Vytautas Landsbergis atsidūrė ligoninėje – jam buvo diagnozuotas plaučių uždegimas. Apie gerėjančią profesoriaus būklę penktadienį patvirtino jo anūkas Gabrielius Landsbergis. Penktadienio rytą jis sakė, kad V. Landsbergio būklė nebloga, tačiau jam reikia nepamiršti save pasaugoti.

„Tai dar kartą įrodo, kad reikia ne lakstyti po miestą į renginius, jei yra gydytojų perspėjimai, kad gali būti pavojus sveikatai.

Būtent paskutinės savaitės jam buvo įtemptos, buvo daug renginių“, – „Žinių radijo“ laidoje „Opozicija“ kalbėjo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis.

Dalyvaus minėjime

Portalui lrytas.lt susisiekus su profesoriaus žmona Gražina Ručyte-Landsbergiene, ji patvirtino, kad politiko būklė iš tiesų pamažu gerėja, jis nusiteikęs pozityviai, o planų dalyvauti jubiliejaus minėjime neatšaukė. Nepaisant to, kol kas jis nėra visiškai išrašomas iš ligoninės.

„(V. Landsbergis) šiandien dalyvaus minėjime, jokių planų nekeitėme. Tačiau iš ligoninės jis kol kas dar nebus išrašomas. Po minėjimo grįš į medikų priežiūrą“, – trumpai pakomentavo ji.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.