Lietuvoje

2013.06.05 09:21

Kandidatas į ūkio ministrus Prezidentūroje nepasirodė

Eglė Samoškaitė, DELFI.lt2013.06.05 09:21

Prezidentūroje įvyko nesusipratimas dėl kandidato į ūkio ministrus Evaldo Gusto: antradienį ryte kandidatas turėjo susitikti su prezidente Dalia Grybauskaite, bet susitikime nepasirodė.

Prezidentūroje įvyko nesusipratimas dėl kandidato į ūkio ministrus Evaldo Gusto: antradienį ryte kandidatas turėjo susitikti su prezidente Dalia Grybauskaite, bet susitikime nepasirodė.

Po 15 laukimo minučių Prezidentūros Spaudos tarnyba išsiaiškino, kad E. Gustas yra išvykęs į užsienį ir prezidentės kvietimas susitikimui jo net nepasiekė. Apie tai Spaudos tarnyba sužinojo iš socialdemokratų.

„Įvyko nesusipratimas. Mūsų siųsta informacija kandidatui į ūkio ministrus E. Gustui apie susitikimą su prezidente jo nepasiekė, nes, kaip mums paaiškino, jis yra išvykęs į užsienį. Artimiausiu metu, kai kandidatas grįš, tas susitikimas įvyks“, – žurnalistams sakė prezidentės atstovė spaudai Daiva Ulbinaitė.

Neoficialiais duomenimis, E. Gustas, kuris praėjusią savaitę paliko kanclerio pareigas Vidaus reikalų ministerijoje, išvyko atostogų.

DELFI primena, kad socialdemokratų premjeras Algirdas Butkevičius ir partijos valdyba naujuoju ūkio ministru pasiūlė ilgametį Vidaus reikalų ministerijos darbuotoją, socialdemokratą E. Gustą. Jis turėtų pakeisti nuo šios savaitės iš pareigų atleistą Birutę Vėsaitę.

B. Vėsaitė į nemalonę pateko dėl skrydžio į verslo forumą Kazachstane bendrovės „Arvi“ užsakytu aštuonviečiu verslo klasės lėktuvu. Skrydžio kaina vienam asmeniui siekė 2700 litų, tačiau tai sumažinta kaina – dalį išlaidų padengė pati bendrovė.

„Arvi“ kaip tik derasi su Ūkio ministerija dėl Marijampolės laisvosios ekonominės zonos (LEZ) valdymo sutarties.

Prezidentė D. Grybauskaitė pareiškė, kad B. Vėsaitės veiksmuose, jos nuomone, išryškėjo atviros politinės korupcijos požymiai. Palaikymo B. Vėsaitei neišsakė ir socialdemokratų koalicijos partneriai – Darbo partija bei „Tvarka ir teisingumas“.

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius