Lietuvoje

2017.10.17 18:59

A. Pitrėnienė vadovaus Skuodo vaikų darželiui

Neperrinkta į Seimą, priversta skandalingai palikti savo draugės Laimutės Anužienės vadovautą Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centrą, kur buvo įsidarbinusi, buvusi švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė – jau ne bedarbė.

Politikė laimėjo konkursą Skuodo rajono vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ direktorės pareigoms užimti. Šį faktą DELFI patvirtino Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas.

Pasako mero, konkursas vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ vadovės pareigoms užimti įvyko spalio 6-ąją. Jame dalyvavo vienintelė A. Pitrėnienė. „Konkurso komisija kandidatei į direktorės pareigas skyrė 4,6 balo iš penkių galimų, o kompetencijų vertinimo srityje pretendentė surinko 3,8 balo. A. Pitrėnienės paskyrimą dirbti dar turės patvirtinti Skuodo rajono savivaldybės taryba savo posėdyje, sprendimo projektas jau parengtas“, – DELFI sakė Skuodo rajono savivaldybės meras P. Pušinskas.

Pasak mero, naujajai vaikų lopšelio-darželio direktorei nustatytas 7,54 koeficiento bazinės mėnesinės algos dydis, kas sudarys apie 980 eurų per mėnesį iki mokesčių. A. Pitrėnienei planuojamas iš karto skirti ir 10 procentų priedas prie atlyginimo. Be vadovo „Saulutė“ liko šių metų birželį, kai iki tol įstaigai vadovavusi direktorė išėjo į pensiją.