Lietuvoje

2017.10.17 21:52

Agresyvus vyras sugadino Gedimino kalno ekspoziciją

Antradienio dieną Vilniuje ant Gedimino kalno šėlo vyras, jis be jokios priežasties trenkė užsieniečiui į veidą, o po to nuėjo į pačią Gedimino pilį ir ten pradėjo daužyti ekspoziciją.

„Dinkit iš čia, čia mano namai“, – nufilmuotuose vaizduose rėkia agresyviai nusiteikęs vyras.

„Čia Lietuva, o ne Kinija ar kažkokia kitokia šalis, dinkit iš čia“, – rėkia vyras ant kalno esančiam gausiam turistų su vaikais būriui. Vienai lietuvei pabandžius nuraminti agresyvų vyrą, jis atkirto: „Čia ne turistinis objektas, čia yra istorinė vertybė, po velnių, o ne kažkoks tai fotkinimui, selfinimui. Varykit iš čia, aš noriu pabūt vienas, čia mano namai.“

Po to jis buvo apkaltintas rasizmu, o vyriškis atkirto, kad būtent toks ir yra ir trenkė Lietuvoje gyvenančiam užsieniečiui trenkė į veidą ir jį sužalojo.

Vėliau vyras įėjo į vidų ir pradėjo daužyti Gedimino pilies ekspoziciją. Vilniaus apskrities policijos komisariatas praneša, kad pilyje šėlęs 1987 m. gimęs M. K. daužė vitrinas ir numetė paveikslą, o bendras padarytas nuostolis pirminiais duomenimis – 2 tūkst. Eur. Įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.