Lietuvoje

2017.10.16 14:52

Klaipėdos gimnazijoje dėl melagingo skambučio buvo įvestas planas „Skydas“

DELFI.lt, LRT RADIJAS, LRT.lt2017.10.16 14:52

Policija praneša, kad pirmadienio naktį buvo gautas pranešimas apie sprogmenį Klaipėdoje esančioje H. Zudermano gimnazijoje, tad buvo įvestas planas „Skydas“. Mokyklos pastatą ir teritoriją patikrino „Aro“ pareigūnai, tačiau pirmadienį mokiniai ir mokytojai į mokyklą nebus įleidžiami.

Pirmadienį, per sistemą epolicija.lt buvo gauta informacija apie galimai padėtą sprogmenį Klaipėdoje, H. Zudermano gimnazijoje. 3.40 val. įvestas planas „Skydas“.

„Aro“ pareigūnai jau apieškojo mokyklos patalpas, tačiau nieko nerado. Nors sprogmuo ir nerastas, policija dar neskuba atidaryti mokyklos. Taip pat šiuo metu aplink gimnazija vaikšto ir budi ginkluoti pareigūnai.

Klaipėdos pareigūnai kiek vėliau pirmadienį paskelbė sulaikę jaunuolį, kuris melagingai pranešė apie Zudermano gimnazijoje padėtą sprogmenį. Policija nustatė, kad 16-metis šios gimnazijos mokinys, pedagogų apibūdinamas kaip ramus, problemų su teisėsauga lig šiol neturėjęs vaikinas. Anot pareigūnų, jis teigia pajuokavęs ir nuoširdžiai besigailintis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.