Lietuvoje

2017.10.14 20:21

LSDP paliko ir užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius

Lauryna Vireliūnaitė, 15min.lt2017.10.14 20:21

Lietuvos socialdemokratų partiją (LSDP) paliko užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius. Partija 15min patvirtino, kad jis tokį prašymą įteikė penktadienį. 

D. Skusevičius 15min šeštadienio vakarą teigė, kad tai – jo asmeninis sprendimas. Paklaustas, ar iš partijos išėjo dėl to, kad nori toliau dirbti šią partiją jau anksčiau palikusio Lino Linkevičiaus komandoje, D. Skusevičius teigė, kad žurnalistai dabar pieš istoriją taip, kaip jie nori.

„Man nėra priimtina, kaip vyksta procesai šiuo metu partijoje. Ir tai yra mano asmeninis sprendimas. Nei aš čia jį siekiu reklamuoti, nei ką, bet manau, kad šiai dienai aš pažiūrėsiu procesus iš šalies, o paskui žiūrėsime, kaip viskas bus“, – teigė jis.

L. Linkevičius iš LSDP išstojo iškart po to, kai ši partija nusprendė trauktis iš valdančiosios koalicijos. Jis šį žingsnį pavadino nesavalaikiu, nelogišku ir neatsakingu.

Šeštadienį prieš partijos tarybos posėdį socialdemokratų partiją paliko būrys senbuvių, pasirašiusių bendradarbiavimo susitarimą su „valstiečiais“, o parlamentaras Antanas Vinkus balsavimu buvo išmestas iš partijos.

Mindaugo Basčio, kuris yra atsiėmęs savo parašą, pašalinimo partija šeštadienį nesvarstė, nes jis yra sustabdęs narystę LSDP.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.