Lietuvoje

2017.10.12 21:35

Briuselyje paliktas nakvoti Seimo pirmininkas jau atvyko į plenarinį posėdį

ELTA 2017.10.12 21:35

Briuselyje į aviakompanijos „Air Baltic“ lėktuvą nepriimtas ir priverstinai likęs ten nakvoti Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis jau grįžo į Vilnių ir atvyko į Seimo plenarinį posėdį.

„Atėjome į aerouostą ir sako, kad jūsų skrydis nukeltas, po valandos pranešė, kad nebenukeltas, kad tiesiog bus mažesnis lėktuvas, ir visi, kurie buvo tranzitiniai keleiviai, tai yra tie, kurie turėjo skristi į Vilnių per Rygą, visus mus paliko“, – ketvirtadienį žurnalistams aiškino po oficialaus vizito Belgijoje sugrįžęs V. Pranckietis.

Seimo pirmininkas ir jį lydinti parlamentinė delegacija nakvojo viešbutyje. „Davė viešbutį, viešbutis šalia, labai netoli. Atgal skridome aviakompanijos „Lot“ lėktuvu per Varšuvą“, – sakė V. Pranckietis.

Paklaustas, ar tikisi kompensacijos, jis atsakė manąs, kad „privalo kompensuoti, būtų geras būdas pasižiūrėti, kaip veikia ši sistema“.

Žurnalistams pasiteiravus, ar vertėtų svarstyti lėktuvo pirkimą oficialiems vizitams, V. Pranckietis sakė, kad gal labiau apsimokėtų išsinuomoti.

„Aš manau, kad visada „kaba“ toks klausimas dėl to lėktuvo turėjimo. Jis galėtų būti koks nors nuomojamas, bet čia reikėtų prašyti vyriausybės, kad patartų, kaip reikėtų tokiais atvejais elgtis. Aš galvoju, kad mes labiau galėtume taupyti, turėdami ką išsinuomoti, kaip ir mašiną perkant lizingu, arba nuomojant tik tam tikram reikalui, kad jis nuolat nestovėtų. Reikėtų padaryti kaštų ir naudos analizę, kas būtų naudingiau“, – svarstė V. Pranckietis.