captcha

Jūsų klausimas priimtas

Tarptautinę vaikų gynimo dieną – didžiausias šeimų sambūris „Čia visa Lietuva“

Tarptautinę vaikų gynimo dieną didžiausias šeimų sambūris „Čia visa Lietuva“ vyko Prienų rajone.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Tarptautinę vaikų gynimo dieną didžiausias šeimų sambūris „Čia visa Lietuva“ vyko Prienų rajone.

Šeimų iš visos Lietuvos susibūrusių Vazgaikiemyje laukė daugiau nei 30 įvairių pramogų. Ypač daug dėmesio buvo skiriama vaikams – jų švietimui ir ugdymui. 

Norintieji dalyvavo psihologų ir socialinių darbuotojų rengtose diskusijose apie šeimos vaidmenį ir jos saugumą visuomenėje. Vaikams  – piešimo, lipdymo užsiemimai ir sporto rungtys.

Ne viena šeima apsilankiusi šventėje žėrė kritikos valdžiai dėl per mažos valstybės paramos ir dėmesio.  Esą šeimos nesijauučia saugios, todėl priverstos emigruoti.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, skatinančios šeimas telktis į bendruomenę, vadovė žada, kad ne per geriausia ekonominė padėtis Lietuvoje greitu laiku turėtų baigtis ir jaunų šeimų gyvenimas gerės.

„Rudenį turėsime konkrečias priemones, kurios padėtų įsidarbinti, tai yra tiesioginės sąsajos su šeimų skatinimu, su vaikų gimimu. Suteiktume jaunoms mamos lankstesnes darbo sąlygas tam, kad jos galėtų ir būti su vaiku,  ir dirbti. Yra daug variantų, vienas iš jų – nuotolinis darbas“, – prognozavo socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.

Organizatopriai žada, kad šeimų sambūris bus ir kitąmet.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...