Lietuvoje

2017.10.09 19:25

LSU – už autonomiją, tačiau neatmeta galimybės tartis dėl bendros veiklos su LSMU ir VDU

LRT.lt2017.10.09 19:25

Pirmadienį Lietuvos sporto universitete (LSU) vykusiame neeiliniame jungtiniame tarybos ir senato posėdyje svarstyti galimi valstybinių universitetų tinklo optimizavimo scenarijai universitetui ir priimtas bendras nutarimas.

LSU taryba ir senatas, įvertinę vyriausybės programą, kuria siekiama daug dėmesio skirti visuomenės švietimui apie aktyvų gyvenimo būdą, sveiką mitybą, fizinį aktyvumą bei sportą, ir atsižvelgę į tarptautinių ekspertų rekomendacijas, nutarė, kad šalies sporto, fizinio aktyvumo, judesių ir rekreacijos mokslą bei studijas būtina sutelkti dabartiniame LSU, specializuotoje sporto mokslo ir studijų aukštojoje universitetinėje mokykloje.

Taryba ir senatas, išnagrinėję gerąją pasaulio ir Europos universitetų bendradarbiavimo patirtį, pritaria Švietimo ir mokslo ministerijos užsibrėžtam tikslui siekti geresnės studijų bei mokslo kokybės ir neatmeta Lietuvos sveikatos mokslų bei Vytauto Didžiojo universitetų siūlymų ieškoti realių partnerystės formų.

LSU taryba ir senatas mano, kad išsamiai neišanalizavus galimų skubotų ar nesavalaikių universitetų jungimo padarinių, gali būti išsklaidytas sporto mokslo potencialas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt