captcha

Jūsų klausimas priimtas

VTEK: žemės ūkio viceministras A. Bogdanovas pažeidė įstatymą

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienį vienbalsiai nusprendė, kad žemės ūkio viceministras Artūras Bogdanovas pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Tyrimą VTEK atliko remdamasi gautame pranešime nurodytomis aplinkybėmis. Tyrimo metu, pasak VTEK pranešimo, nustatyta, kad A. Bogdanovas veikė nuolatinio interesų konflikto situacijoje tiesiogiai kontroliuodamas ir koordinuodamas ministerijos Žemės ir išteklių politikos departamento bei Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) veiklą ir jų valdymo sritis, kuriose veiklą vykdė jo valdoma UAB „Geosmart“ ir valdyta MB „Geosmarto sprendimai“, teikusios žemėtvarkos, geodezijos bei kadastrinių matavimų paslaugas. Taip pat UAB „Geosmart“ dirba A. Bogdanovo žmona.

VTEK rekomenduoja ūkio ministrui Broniui Markauskui spręsti A. Bogdanovo nuolatinio interesų konflikto situaciją atleidžiant jį iš žemės ūkio viceministro pareigų arba nuolatinį interesų konfliktą jam keliančias jo funkcijas pavedant atlikti kitam tarnautojui.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...