captcha

Jūsų klausimas priimtas

Didelis sandėlio gaisras Vilniuje lokalizuotas, bet oro tarša dar padidėjusi

Sostinės Liepkalnio gatvėje – didelis gaisras, kurio plitimą pavyko sustabdyti tik per pusantros valandos. Buvo uždūminta ne tik Liepkalnio gatvė, bet ir Lydos plentas, gyventojams išsiųsti pranešimai apie padidėjusią oro taršą ir toje miesto vietoje susidariusią pavojingą padėtį. Gelbėtojai rekomendavo mažamečiams ir žmonėms, turintiems kvėpavimo negalavimų, vengti ilgai būti lauke.
V. Balkūno (15min) nuotr.
V. Balkūno (15min) nuotr.

Pranešimas apie šį įvykį gautas pirmadienį 15.54 val.

Ugniagesiams gelbėtojams pranešta, kad kilo gaistas sostinės Liepkalnio gatvėje, 172-uoju numeriu pažymėtame pastate.

Į dangų kilo tiršti tamsūs dūmai. Juos vilniečiai matė iš daugelio aplinkinių gatvių ir vietovių. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) Visuomenės informavimo ir analizės skyriaus vedėja 15min informavo, kad Liepkalnio g. liepsnoja antrinių žaliavų sandėlis. Reali padėtis įvykio vietoje iš pradžių nebuvo žinoma.

Tačiau 15min fotoreporteris Vidmantas Balkūnas iš Liepkalnio gatvės netrukus informavo, kad pastatas liepsnojo atvira ugnimi. Darbavosi didelės ugniagesių pajėgos (mažiausiai 10 ekipažų), prie gaisravietės budėjo policijos ir greitosios pagalbos ekipažai.

Minėtu adresu veikia atliekų rūšiavimo bendrovė „Ekonovus“. Iš pradžių buvo teigiama, kad tarp degančių medžiagų gali būti porolono, vėlesniais duomenimis, liepsnos pasiglemžė rūšiuojamų polietileno pakuočių krūvas.

Praėjus maždaug valandai nuo iškvietimo į gaisrą, PAGD Situacijų koordinavimo skyriuje 15min sužinojo, kad liepsnų plitimo sustabdyti per tą laiką nepavyko.

Per tą laiką vienas angaras faktiškai pilnai sudegė.

Objekto gesinimo darbams įvykio vietoje asmeniškai vadovavo Vilniaus apskrities ugniagesių tarnybos viršininkas.

Netrukus ugnies plitimui pavyko užkirsti kelią: gaisro lokalizacija užfiksuota 17.15 val.

Per gyventojų informavimo sistemą žmonėms išsiųstas skubus pranešimas į mobiliuosius telefonus. Dėl kilusio gaisro Vilniuje, Liepkalnio g., gali būti padidėjusi oro tarša, prašome vengti maršrutų Liepkalnio g. ir Minsko plentu, įspėja PAGD. Gelbėtojai rekomendavo mažamečiams ir žmonėms, turintiems kvėpavimo negalavimų, vengti ilgai būti lauke.

Ugniagesių duomenimis, bent šiuo metu apdegusių ar dūmais apsinuodijusių žmonių dėl šio gaisro nėra.

Pilnai užgesinti gaisrą prireikė dar kelių valandų, jo priežastys ir aplinkybės dar tik pradedamos tirti.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...