Naujienų srautas

Lietuvoje2013.05.30 19:47

LRT.lt Mediateka įvertinta „Naujojo knygnešio“ apdovanojimu (papildyta)

LRT.lt 2013.05.30 19:47

LRT.lt Mediateka „Naujojo knygnešio“ apdovanojimuose nugalėjo kategorijoje „El. media ir žurnalistika“ kaip geriausias elektroninio turinio sprendimas.

LRT.lt Mediateka „Naujojo knygnešio“ apdovanojimuose nugalėjo kategorijoje „El. media ir žurnalistika“ kaip geriausias elektroninio turinio sprendimas.

Iš visų konkursui pateiktų darbų ketvirtadienį buvo išrinkti trys geriausi. Jie buvo pristatyti komisijos nariams.

Komisija vertindama darbus atsižvelgė į turinio kokybę ir jo išsamumą, kreipė dėmesį į funkcionalumą, estetinę vertę, naudą Lietuvos visuomenei ir išskirtinumą.

„Naujojo knygnešio“ apdovanojimas yra be galo svarbus mūsų darbo įvertinimas. Nepaprastai tuo džiaugiamės. Žinoma, mums svarbiausias įvertinimas – augantis mūsų portalo lankytojų dėmesys: pastebime, kad jie čia grįžta kiekvieną dieną, skaito naujienas, žiūri ir klauso laidų įrašus, jais dalinasi. Visada akcentavome, kad LRT.LT Mediatekoje žmonės ne ieško, o atranda unikalų turinį.

Šis laimėjimas reiškia ir didelę atsakomybę. Atsakingai ruošėmės dalyvavimui tarptautiniame konkurse – norime, kad Lietuva ir Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija būtų žinomi ir matomi kuo plačiau. Juolab, kad šis tarptautinis konkursas yra vienas didžiausių ir labiausiai žiniasklaidos nušviečiamų renginių elektroninio turinio kūrimo srityje“, – pabrėžė LRT.lt portalo vadovas Mindaugas Raguotis.

Kiekvienos konkurso kategorijos nugalėtojas kartu su apdovanojimu laimi teisę atstovauti Lietuvai tarptautiniame konkurse „World Summit Award“.

Konkursą „Naujasis knygnešys“ nuo 2003 m. organizuoja Informacinės visuomenės plėtros komitetas. Konkurso tikslas – paskatinti ir įvertinti informacinės visuomenės plėtros iniciatyvas Lietuvoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi