Lietuvoje

2013.05.30 15:12

Seimo nario sūnaus mirtis – nesmurtinė

DELFI.lt2013.05.30 15:12

Trečiadienio rytą Vilniuje, senosiose kapinėse rastas negyvas Seimo nario sūnus, pirminiais duomenimis, nebuvo nužudytas.

Trečiadienio rytą Vilniuje, senosiose kapinėse rastas negyvas Seimo nario sūnus, pirminiais duomenimis, nebuvo nužudytas.

Seimo nario Algio Kašėtos sūnaus Motiejaus kūną apžiūrėję ekspertai jokių smurto žymių nenustatė.

„Tiksli mirties priežastis paaiškės, kai bus atlikti histologiniai tyrimai. Ekspertai tik patvirtino, kad mirtis nesmurtinė, tačiau tikslesnės priežastys paaiškės gal po mėnesio“, – sakė prokurorė Jolita Umbrasienė.

Vos 23 metų sulaukusio sūnaus mirtis buvo netikėta jo šeimai. Kaip DELFI trečiadienį sakė A. Kašėta, apie netektį jam pareigūnai pranešė trečiadienį apie pietus.

Dėl kokios priežasties jaunas vyras rastas negyvas, pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurio metu bus nustatyta, ar vaikinas galėjo vartoti vaistus, draudžiamus preparatus, ar buvo kita mirties priežastis.

Prokurorė neskuba spėlioti mirties priežasčių. Bernardinų kapines Vilniuje, Žvirgždyno g., rastas A. Kašėtos sūnus buvo vienas iš keturių vaikų.

Populiariausi

Kauno gimtadienis

Lietuvoje

2020.10.21 10:20

Rekordinis COVID-19 skaičius: daugiausia atvejų Kauno apskrityje, stiprus signalas Telšiams, o trečdalio atvejų atsekti nepavyko židinys Blinstrubiškiuose tebeliepsnoja – 20 naujų susirgimų; atnaujinta 11.29

9
Šunys buvo aptikti miške paliktame autobusiuke

Lietuvoje

2020.10.21 13:04

Klaipėdos rajono miške – krovininis autobusiukas, jame rasti išsekę šunys šunys narvuose galėjo būti kelias paras; valstybiniai autobusiuko numeriai – ispaniški; atnaujinta 14.11

9