captcha

Jūsų klausimas priimtas

R. Šalaševičiūtė: komitetas netenkino J. Sabatausko atsistatydinimo pareiškimo

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas trečiadienį netenkino savo pirmininko Juliaus Sabatausko atsistatydinimo pareiškimo.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Komitetas žino, kaip Sabatauskas dirba kaip pirmininkas, kokios jo žinios, koks bendravimas su komiteto nariais, su biuru, jis yra labai atsakingas priimdamas bet kokį sprendimą. Man atrodo, kad darbo kokybė ir lėmė vieningą viso komiteto sprendimą netenkinti Juliaus Sabatausko prašymo atsistatydinti iš pirmininko pareigų, kol bus išspręstas Socialdemokratų frakcijos klausimas“, – žurnalistams sakė šio komiteto narė socialdemokratė Rimantė Šalaševičiūtė.

Jos nuomone, reikalingi, visų pirma, partiniai sprendimai.

„Šiandien mes dirbame kaip viena frakcija su tais, kurie pasirašė deklaraciją bendradarbiauti su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga, ir lygiai vienodai dirba ir tie Seimo nariai, kurie yra pareiškę norą išeiti į opoziciją. (...) Reikalingi partiniai sprendimai“, – sakė parlamentarė.

Ji nesiėmė spėlioti, kokių drausminių nuobaudų sulauks tie, kurie nepakluso partijos statutui ir partijos tarybos priimtam sprendimui.

„Viskas priklausys nuo partijos tarybos sprendimo“, – mano parlamentarė.

R. Šalaševičiūtės teigimu, sudėtinga įvykdyti ir Seimo statuto, ir partijos statuto reikalavimus. „Kaip Socialdemokratų partijos nariai mes turime paklusti partijos statutui, tačiau kaip Seimo nariai turime vykdyti Seimo statutą“, – sakė R. Šalaševičiūtė, pažymėjusi, kad Seimo nariai turi laisvą mandatą ir yra atsakingi prieš rinkėjus.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...