captcha

Jūsų klausimas priimtas

Į Lietuvą atvyksta Gruzijos gynybos ministras

Trečiadienį oficialaus vizito į Lietuvą atvyksta Gruzijos gynybos ministras Levanas Izorija. Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis su Gruzijos gynybos ministru ketina aptarti saugumo situaciją regione, reformas gynybos srityje, dalyvavimą tarptautinėse operacijose ir dvišalio bendradarbiavimo aspektus. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Vėliau tą pačią dieną Gruzijos gynybos ministras sakys kalbą Krašto apsaugos ministerijos ir Rytų Europos studijų centro organizuojamoje tarptautinėje saugumo konferencijoje „Rytų partnerių indėlis į Europos saugumą ir gynybą - praktinis Europos Sąjungos globalios strategijos įgyvendinimas“. 

Gruzijos gynybos ministras taip pat lankysis Lietuvos kariuomenės Jungtiniame štabe, kur susitiks su jo viršininku Vitalijumi Vaikšnoru. Vizito metu suplanuoti susitikimai su užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku Vytautu Baku.

Lietuva ir Gruzija aktyviai bendradarbiauja karinėje srityje, taip pat vyksta aukšto rango vizitai, Gruzijos kariai dalyvauja pratybose Lietuvoje, o Lietuvos kariai vyksta į pratybas Gruzijoje. Lietuva taip pat remia NATO ir Gruzijos esminių priemonių paketo projektų įgyvendinimą nuo 2015 metų.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...