captcha

Jūsų klausimas priimtas

Dėl finansavimo sutarčių pažeidimo uždaromi 5 vaikų dienos centrai

Atlikus valstybės biudžeto lėšomis finansuojamų visuomeninės organizacijos „Vaikai - visuomenės dalis“ vykdomų projektų „Vaikų dienos centras „Ateik ir dalyvauk“, „Radviliškio vaikų dienos centras“, „Sedos vaikų dienos centras“, „Bartkuškio vaikų dienos centras“, „Pirmojo Alytaus vaikų dienos centras“, skirtų teikti nestacionarias dienos socialinės priežiūros paslaugas vaikams ir jų šeimoms, vertinimus, nuspręsta dėl esminių sutarties punktų pažeidimų nutraukti projektų finansavimą 2017 metams, pranešė Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM).
Asociatyvinė BNS nuotr.
Asociatyvinė BNS nuotr.

Atlikus veiklos vertinimus, nustatytas aplaidus buhalterinės apskaitos ir kitų dokumentų organizacijoje tvarkymas, netinkamai ir ne pagal paskirtį naudotos lėšos, neužtikrinama projektų vykdymo kokybė. Taip pat siekdama gauti finansavimą 2017 metams visuomeninė organizacija „Vaikai – visuomenės dalis“ pateikė klaidinamą ir melagingą informaciją apie mokesčių ar socialinio draudimo įmokų mokėjimų įsipareigojimus. Nutraukus sutartį, visos lėšos privalės būti grąžintos į valstybės biudžetą.

Anot SADM, taip pat Socialinių paslaugų priežiūros departamentas yra raštu kreipęsis į savivaldybių, kurių teritorijoje dirba visuomeninės organizacijos „Vaikai – visuomenės dalis“ vaikų dienos centrai, administracijas. Vilniaus miesto, Širvintų, Alytaus ir Radviliškio rajonų savivaldybių administracijų atsakingi skyriai nurodė, kad užtikrintų arba ieškotų galimybių, kaip užtikrinti dienos socialinės priežiūros paslaugų teikimą.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...