captcha

Jūsų klausimas priimtas

Projekto „Pažink valstybę“ pradžia: netradicinis pilietiškumo ugdymas

Antradienį, 10 val., LR Prezidento rūmuose įsikūrusiame Valstybės pažinimo centre prasideda nacionalinis projektas „Pažink valstybę“. Į pusę metų truksiančias projekto veiklas įsitrauks mokiniai ir mokytojai iš 60-ies Lietuvos mokyklų: pasitelkdami naujus mokymo metodus ir netradicines mokymosi aplinkas, jie ne tik diskutuos apie visuomenei aktualias problemas, tačiau ir ieškos konkrečių jų sprendimo būdų.
Asociatyvi BNS nuotr.
Asociatyvi BNS nuotr.

Per antradienio rytą prasidėsiantį pirmąjį projekto etapą mokytojai bendraus su žinomais švietimo, ekonomikos, viešosios politikos ekspertais ir susipažins su probleminio mokymo galimybėmis ugdant moksleivių pilietiškumą. Įvadiniame seminare ir metodinėse dirbtuvėse dalyvaus Seimo narė I. Šimonytė, Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos vyriausioji patarėja J. Domeikienė, Lietuvos edukologijos universiteto docentas dr. L. Degėsys, Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius A. Aldakauskas bei kiti specialistai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Tolimesniuose projekto etapuose mokytojai kartu su mokiniais diskutuos apie konkrečias valstybei ar bendruomenei aktualias problemas, analizuos galimas jų sprendimo priemones, kurių įgyvendinimas neretai persikels ir už mokyklos ribų. Įdomiausios mokinių istorijos, iššūkiai, su kuriais susidūrė siekdami išspręsti pasirinktą problemą, bei sėkmės pavyzdžiai bus publikuojami organizatorių komunikacijos kanaluose.

Projektą „Pažink valstybę“ organizuoja Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras ir Valstybės pažinimo centras. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...