Lietuvoje

2017.09.26 21:57

Po metų kelionės po Aziją į Lietuvą grįžo su vyru ir vaiku

LRT Televizijos laida „Gyvenimas“, LRT.lt2017.09.26 21:57

Rūta Petrošiūtė-Gurung savo širdį atidavė nepaliečiui. Juodu susituokė budistų vienuolyne, tačiau nusprendė gyventi Lietuvoje. Čia egzotiškos išvaizdos lietuvės sutuoktinio laukė nemenki išbandymai. Pritapti Lietuvoje jam nebuvo lengva. 

„Jei prieš kelionę į Aziją man kas nors būtų pasakęs, kad namo grįšiu su vyru ir jo vaiku, būčiau pirštu prie smilkinio pasukiojusi“, – juokiasi R. Petrošiūtė-Gurung.  

Moteris buvo sėkminga karjeristė, kol likimas vieną dieną išmetė netikėtas kortas. Jei ne lemtinga kelionė į Aziją, apvertusi rinkodaros specialistės R. Petrošiūtės-Gurung gyvenimą, vargu ar šiandien ji būtų turėjusi nuosavus namus, kuriuose kvepėtų rytietiškais prieskoniais gardintas maistas, aplink lakstytų sūnus Dodži ir 10 kartų per dieną galvotų apie skambančius žodžius „aš tave myliu“. Dabar juos moteriai taria egzotiškos išvaizdos sutuoktinis Muhija Gurung.  

Pasaulio piliete save vadinanti moteris niekada neprisirišdavo prie vietų, labiau už viską vertino laisvę, o šeima jai neatrodė būtina laimės sąlyga. 

Dar prieš septynerius metus visas gyvenimas sukosi tik apie darbą ir karjerą: rinkodaros vadovės pareigos, geras atlyginimas ir žmonių pagarba leido mėgautis gyvenimu. Tačiau vieną dieną moteris pajuto atėjusį permainų metą. 

Kirbėjo normas nuo visko atsikvėpti. R. Petrošiūtė-Gurung nusprendė leistis į avantiūrą: ilgam ir be konkrečių planų keliauti į Aziją. 

Iki tol aplankiusi net 40 šalių. „Buvau laisva: šeimos neturėjau, draugo – taip pat. Darbas žmogų myli, kai žmogus darbą myli, neturėjau jokių baimių, maniau, kad tikrai jį susirasiu, juolab kad vienoje įmonėje pradirbau 12 metų, jaučiau pasikartojimą, norėjosi pabėgti“, – prisimena pašnekovė. 

Jai pasisekė: per vienus verslo pietus išsikalbėjo su moterimi, kuri taip pat svajojo keliauti po Aziją. Būsima pakeleivė buvo ištekėjusi, todėl derybos dėl pusmečio kelionės truko gerą mėnesį. Tą pačią dieną, kai bendrakeleivės vyras sutiko išleisti į kelionę, R. Petrošiūtė-Gurung parašė prašymą išeiti iš darbo ir nusipirko bilietus. Taip parsidėjo jos nuotykis, kuris baigėsi meile ir santuoka. 

Visa istorija – laidos „Gyvenimas“ reportaže.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.