captcha

Jūsų klausimas priimtas

Paminėtos A. M. Brazausko 85-osios gimimo metinės

Rugsėjo 20-ąją vyriausybės rūmuose buvo paminėtos prezidento Algirdo Mykolo Brazausko 85-osios gimimo metinės. Anot premjero, A. M. Brazauskas buvo tautos lyderis, strateginio mąstymo vadovas, kuris nuosekliai ir užtikrintai vykdydamas savo pareigas stengėsi įtvirtinti Lietuvos laisvę ir vesti valstybę klestėjimo keliu, rašoma pranešime žiniasklaidai.  
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„A. M. Brazauskas buvo valstybės stabilumo garantas, vienybės ir tvirtybės simbolis, suvaidinęs lemiamą vaidmenį  lūžiniu Lietuvos istorijos momentu. Jis esmingai paveikė Lietuvos valstybingumo atkūrimą, valstybės gyvenimo organizavimą, demokratijos pamatų kūrimą ir  tarptautinį Lietuvos pripažinimą“, – teigė S. Skvernelis.

Renginyje taip pat dalyvavo A. M. Brazausko artimieji: dukros Laima Mertinienė, Audronė Usonienė bei žentas Algirdas Usonis.

„Jis mums visada pabrėždavo, kad labai myli Lietuvą ir nori padaryti, kad jos žmonėms ir valstybei būtų lengviau“, – prisiminimais dalijosi dukra Aė. Usonienė ir palinkėjo visiems dirbti Lietuvai, kad nuveiktus darbus prisimintų ateities kartos.

Rugsėjo 20–22 dienomis vyriausybės rūmuose bus eksponuojama fotoparoda, skirta A. M. Brazausko 85-osios gimimo metinėms.

A. M. Brazauskas buvo pirmasis nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos prezidentas, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras, Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas, XII ir XIII vyriausybių vadovas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...