captcha

Jūsų klausimas priimtas

S. Skvernelis apie socdemų postus: nepakeičiamų nėra, yra tik nepakeisti

Artėjant galimam socialdemokratų pasitraukimui iš valdančiosios koalicijos, premjeras Saulius Skvernelis situacijos nedramatizuoja ir teigia turintis šiam atvejui paruoštą planą. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Tikrai Lietuvoje dirbs vyriausybė, Seime bus dauguma ir planas yra. (...) Bus koalicija (...) Visi gali būti ramūs, nepanikuoti, valstybėje bus tvarka, ramybė. Vienos partijos, atskirų žmonių sprendimai tikrai neišbalansuos valstybės (...) Nepakeičiamų nėra, yra tik nepakeisti“, – žurnalistams vyriausybėje trečiadienį kalbėjo premjeras, nedetalizavęs galimos naujos valdžios konfigūracijos, bet užtikrinęs, kad kalbamasi su visomis politinėmis jėgomis, įskaitant ir socialdemokratus. 

Paklaustas, koks likimas gali laukti trijų ministrų, kuriuos delegavo Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP), S. Skvernelis teigė atsižvelgsiąs į įvairius faktorius, taip pat ir į pačių ministrų asmeninį apsisprendimą. 

Trečiadienį, rugsėjo 20 d., baigėsi LSDP skyriams skirtas terminas balsuoti dėl tolesnio buvimo koalicijoje. 43 skyriai iš 60-ies nemato bendro darbo valdančiojoje koalicijoje su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS), 7 skyriai norėtų toliau dirbti koalicijoje, 8 skyriai siekia persiderėti dėl koalicijos, dar 2 skyriai sprendimo nepriėmė. 

Galutinį sprendimą dėl koalicijos su LVŽS priims LSDP partijos taryba, kuri šaukiama šeštadienį, rugsėjo 23 dieną. 

Įtampa tarp LSDP ir LVŽS ypač išaugo pastarajai partijai pažadėjus opoziciniams konservatoriams grąžinti lengvatą už šildymą. Už tai dešinieji siūlė paremti Seime vyriausybės suplanuotą vadinamąją urėdijų reformą. 

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...