captcha

Jūsų klausimas priimtas

Atšaukta Registrų centro valdyba

Teisingumo ministrė Milda Vainiutė pasirašė įsakymus, kuriais atšaukė valstybės įmonės Registrų centras valdybą ir paskelbė naujų kandidatų į valdybos narius atranką, rašoma pranešime spaudai. Valdyba bus sudaryta iš 6 narių. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Atranka bus vykdoma pagal vyriausybės patvirtintą naują tvarką. Dabar valstybės valdomų įmonių stebėtojų tarybas ar valdybas sudarys ne mažiau kaip pusė nepriklausomų narių. Jais negalės būti politinio pasitikėjimo valstybės tarnautojai, taip pat asmenys, kurių veikla susijusi su tos srities, kurioje veikia įmonė, politikos formavimu.

Kandidatas į Registrų centro valdybą privalo turėti bent vieną šių kompetencijų – finansų valdymo, finansų analizės ar audito, strateginio planavimo arba ūkio šakos, kurioje veikia valstybės valdoma įmonė, žinių. Taip pat – ne mažesnę kaip 3 metų darbo patirtį finansų, audito, teisės, vadybos ir žmogiškųjų  išteklių srityje.

„Naujai Registrų centro valdybai teks atsakinga misija – priimti strateginius sprendimus dėl tolesnės valstybės įmonės pertvarkos ir modernizuoti įmonę pagal šiuolaikinės  vadybos standartus, – sako M. Vainiutė. – Kartu noriu padėkoti buvusiems valdybos nariams, kurie inicijavo nepriklausomą auditą, davusį postūmį būtiniems pokyčiams Registrų centre.“

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...